17.1 C
Skarżysko-Kamienna
piątek, 14 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeTurystykaCoral Travel wreszcie mówi o lotach z Radomia. Dokąd polecimy?

Coral Travel wreszcie mówi o lotach z Radomia. Dokąd polecimy?

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Biuro podróży Coral Travel, które jako pierwsze podpisało list intencyjny z radomskim portem lotniczym, wreszcie ogłosiło swoje plany. Pierwszą trasą czarterową będzie lot do tureckiej Antalyi, ale kierunków ma być jeszcze więcej.

W listopadzie 2021 roku, Port Lotniczy Warszawa-Radom i turecki touroperator Coral Travel podpisali list intencyjny, który zakładał, że tureckie biuro podróży będzie w przyszłości wykorzystywało lotnisko w Radomiu do lotów czarterowych.

Podpisany list intencyjny był pierwszym w historii, po przejęciu lotniska przez Przedsiębiorstwo Państwowe “Porty Lotnicze”. Nie dziwi więc, że biuro turystyczne miało ambicję być jednym z pierwszych operatorów, którzy ogłoszą swoje połączenia z Sadkowa.

To jednak słodko-gorzka pigułka. Coral Travel faktycznie jako jedna z pierwszych firm ogłosiła swoje plany odnośnie do kierunków podróży, ale oferta będzie dosyć uboga. Na ten moment touroperator ogłosił tylko jeden kierunek.

Kaan Ergün: “Będziemy mieli w ofercie wyloty z nowego lotniska w Radomiu”

Uruchomienie opcji wczasów zagranicznych z wylotem z Radomia potwierdził w rozmowie z “Rzeczpospolitą” Burkan Tapan, dyrektor generalny Coral Travel Poland. Biuro uruchomi połączenia nad Riwierę Turecką dwa razy w tygodniu. Rozważane jest też uruchomienie połączeń z Sadkowa do innego tureckiego kurortu — Bodrum. Na stronie biura oferty pojawią się już wkrótce.

Największy wzrost, 12-13 procent, będzie w Turcji. Z nowości — dodajemy dodatkowe loty do Izmiru z Wrocławia i Poznania, a także dwa rejsy z Radomia do Antalyi

Burkan Tapan dyrektor generalny Coral Travel Poland w rozmowie z Rzeczpospolitą

Przypomnijmy, że z Radomia mają latać także biura Sun&Fun Holidays, Nekera i Itaka, a regularne rejsy do trzech europejskich stolic ogłosił PLL LOT.

Biuro Coral Travel jest częścią tureckiego holdingu OTI. Spółka działa na rynku od 1992 roku i jest właścicielem kilkudziesięciu biur turystycznych w Europie i Azji.

Fot. Lotnisko Warszawa-Radom (Facebook)

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl