20.3 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 23 lipca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeTurystykaZe Skarżyska, Suchedniowa i Łącznej promocyjnym pociągiem na AIR SHOW 2023 w...

Ze Skarżyska, Suchedniowa i Łącznej promocyjnym pociągiem na AIR SHOW 2023 w Radomiu!

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

POLREGIO S.A. 26 i 27 sierpnia uruchomi specjalne pociągi na trasach Kielce – Radom Główny – Kielce w ramach Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW Radom 2023. Przedsprzedaż biletów ruszy 23 sierpnia.

Tegoroczny AIR SHOW Radom 2023 pod hasłem „Niezwyciężeni w przestworzach” odbędzie się w ostatni weekend wakacji – 26 i 27 sierpnia br. Dzięki temu, po pięciu latach przerwy na radomskim niebie znów będzie można podziwiać samoloty z 13 krajów, w tym po raz pierwszy FA-50 z biało-czerwoną szachownicą.

Na wystawie statycznej znajdzie się pełne wyposażenie i uzbrojenie polskich żołnierzy, w tym najnowocześniejszy sprzęt polskiej, koreańskiej i amerykańskiej produkcji, który zakupiono w ostatnich latach w ramach modernizacji i wzmocnienia wojska.

Organizatorzy, chcąc zadbać o dobry dojazd widzów na pokazy, otrzymali deklarację współpracy ze strony przewoźników kolejowych.

I tak POLREGIO uruchamia „Kolej na rozrywkę” w relacjach: Kielce – Radom Główny – Kielce oraz Lublin Główny – Radom Główny – Lublin Główny, tj. od/do stacji znajdujących się na odcinkach objętych ofertą – do/od stacji Radom Główny.

Z oferty może skorzystać każdy podróżny na podstawie obowiązujących w ramach oferty biletów jednorazowych: normalnych oraz z ulgą: 33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93%, 95% lub 100%.

Bilet wg oferty można nabyć wyłącznie za pośrednictwem elektronicznych kanałów sprzedaży – termin przedsprzedaży rozpocznie się w dniu 23 sierpnia 2023 r.

Organizatorem XVII edycji Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW Radom 2023 jest Agencja Mienia Wojskowego i Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent RP Andrzej Duda. Podmiotami współdziałającymi są: Gmina-Miasto Radom, Polskie Porty Lotnicze S.A oraz Wodociągi Miejskie w Radomiu S.A.

Partnerami strategicznymi AIR SHOW Radom 2023 są: Korea Aerospace Industries, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Bank Gospodarstwa Krajowego oraz ORLEN S.A. Jako partnerzy wspierający zaprezentują się Lockheed Martin, Leonardo oraz Eurofighter. Do grona partnerów i partnerów wydarzenia należą również Poczta Polska S.A., Pocztex, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej oraz Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych – więcej na temat wydarzenia 

Załączniki – wykaz stacji i rozkład jazdy:

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Mateusz Kuna
Mateusz Kuna
Redaktor naczelny wSkarzysku.pl | e-mail: mateusz.kuna@wskarzysku.pl

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl