20.3 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 23 lipca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeZ regionuTo będą największe takie targi w naszej części Europy

To będą największe takie targi w naszej części Europy

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Pod patronatem wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu prof. Piotra Glińskiego, 27 i 28 października w Targach Kielce odbędą się pierwsze w kraju Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych NGO Expo. Partnerem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

Podczas targów zorganizowanych wspólnie przez  Narodowy Instytut Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz kielecką Fundację imienia Stefana Artwińskiego zaplanowano liczne konferencje oraz panele dyskusyjne prowadzone przez ekspertów z zakresu funkcjonowania NGO-sów.

Przedstawiciele organizacji pozarządowych, wolontariusze oraz przedsiębiorcy z całego kraju będą mogli wziąć udział w wykładach, warsztatach i debatach. W Hali wystawienniczej E Targów Kielce zaprezentują się organizacje pozarządowe, które przedstawią swoją ofertę i osiągnięcia.

Jak  poinformował podczas wczorajszej konferencji prasowej Wojciech Kaczmarczyk, dyrektor Narodowego Instytutu Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego – To będzie pierwsze takie wydarzenie w skali ogólnopolskiej, organizowane po to, żeby pokazać różnorodność, bogactwo form działania i produktów, które są dziełem organizacji pozarządowych. To jedno z tych wydarzeń, które wpisuje się w politykę rządu – dodał dyrektor Kaczmarczyk.

Partnerami Ogólnopolskich Targów Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO są: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Stowarzyszenie Skała Lasocin, Rada Działalności Pożytku Publicznego, Świętokrzyska Rada Działalności Pożytku Publicznego  oraz Konfederacja Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Mateusz Kuna
Mateusz Kuna
Redaktor naczelny wSkarzysku.pl | e-mail: mateusz.kuna@wskarzysku.pl

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl