6.6 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 23 kwietnia, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeKronika policyjnaPolicjanci odnaleźli zaginionego 78-latka

Policjanci odnaleźli zaginionego 78-latka

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Wczoraj wieczorem skarżyscy policjanci zapobiegli tragicznym wydarzeniom. Zaginiony senior szczęśliwie powrócił do miejsca zamieszkania. Tylko szybkie i sprawne działania pozwoliły na odnalezienie 78-letniego mieszkańca gminy Łączna w ciągu godziny od momentu zgłoszenia.

Wczoraj wieczorem około godziny 20:30 dyżurny skarżyskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zaginięciu 78-letniego mieszkańca gminy Łączna. Późna pora, dość niska temperatura, brak możliwości kontaktu telefonicznego oraz schorowany mężczyzna, który wyszedł z domu bez wiedzy pozostałych domowników, nie rokowały dobrze. Natychmiast na miejsce zdarzenia zadysponowano 10 funkcjonariuszy, których skierowano w pobliskie tereny.

Poszukiwaniami objęto również rejon pobliskiego lasu zgodnie ze wskazaniami córki zaginionego. Godzinę później funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego odnaleźli mężczyznę w zaroślach w pobliżu drogi polnej, który nie był w stanie o własnych siłach powrócić do domu. Zaginiony został przekazany załodze pogotowia ratunkowego, a po badaniu powrócił do miejsca zamieszkania.

Skarżyscy funkcjonariusze już po raz drugi pomogli rodzinie w poszukiwaniu schorowanego mężczyzny. Dwa tygodnie wcześniej miała miejsce podobna sytuacja. Tylko szybkie działanie skarżyskich funkcjonariuszy zapobiegło tragedii.

Opr. ASŁ

Źródło: KPP w Skarżysku-Kamiennej

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl