17.8 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 25 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInne kategorieZdrowieJuż w niedzielę darmowe porady w Świętokrzyskim Centrum Zdrowia Psychicznego

Już w niedzielę darmowe porady w Świętokrzyskim Centrum Zdrowia Psychicznego

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii zaprasza na dzień otwarty w Centrum Zdrowia Psychicznego oraz na wystawę prac podopiecznych.

W trakcie “Białej Niedzieli” nieodpłatnie do dyspozycji mieszkańców będą: terapeuta uzależnień, psycholog, oraz lekarze specjaliści dedykowani zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Zapraszamy w niedzielę 9 października, w godzinach 9.00 – 15.00, budynek CZP, ulica Kusocińskiego 59 w Kielcach.

Wydarzenia organizowane są w ramach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, który co roku obchodzony jest właśnie – 10 października.  Gościom zostanie zapewniony  komfort osobistej rozmowy z doświadczonym personelem ŚCP. Specjaliści mogą pomóc w osiągnięciu emocjonalnego balansu. W przestrzeni, którą przygotowaliśmy, nie będzie tematów tabu, niewłaściwych czy krępujących pytań. Na to spotkanie wystarczy przyjść, nie ma konieczności  umawiania się.

W czasie “Białej Niedzieli” w ŚCP dowiemy się, że o zdrowie psychiczne należy dbać w równym stopniu co o fizyczną dyspozycyjność.

Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii to nie tylko szpital, to także Poradnie Zdrowia Psychicznego dla dzieci i dorosłych, gdzie prowadzone są refundowane przez NFZ terapie, pozwalające odzyskać równowagę psychiczną. Lekarze, terapeuci, psychologowie pracują między innymi z osobami cierpiącymi na różnego rodzaju uzależnienia, w tym te które dotykają także najmłodszych – jak uzależnienie od nowoczesnych technologii.

“Biała Niedziela” 9 października  w ŚCP będzie okazją by skonsultować swoje wątpliwości i porozmawiać o możliwościach uzyskania pomocy.

Jednocześnie informujemy, że osoby które chciałyby rozpocząć leczenie w CZP powinny umówić się na pierwszą wizytę telefonicznie: 41 252 41 38.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

1 KOMENTARZ

  1. ŚCP w Kielcach obejmuje stałą opieką tylko osoby zamieszkujące na terenie miasta. Skarżysko powinno takie samo centrum dla mieszkańców miasta i powiatu u siebie, tak jak jest np we Włoszczowie, Sandomierzu. Z założenia ta pomoc ma być udzielana w najbliższej okolicy miejsca zamieszkania. O takie centrum proszę monitować u władz powiatu i miasta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl