Strona głównaGranat zwycięsko żegna się przed własną publicznością

Granat zwycięsko żegna się przed własną publicznością

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

W ostatnim spotkaniu przed własną publicznością piłkarze Granatu pokonali w niedzielne popołudnie na rejowskim stadionie Stal Kunów 2:0 po bramkach: Pluty i Uniata w ramach rozgrywek Hummel IV ligi.

W 58. minucie spotkania Wiktor Pluta pokonał bramkarza gości, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie.  Na osiem minut przed zakończeniem spotkania wynik meczu ustalił Adrian Uniat pieczętując zwycięstwo Granatu. Niedzielne spotkanie było okazją do pożegnania sześciu piłkarzy Granatu, którzy po zakończeniu rozgrywek opuszczą zespół ze Skarżyska. A będą to: Dawid Strzelec, Jakub Hińcza, Adrian Uniat, Oskar Gwóźdź, Maciej Walkowiak i najlepszy strzelec Bartosz Sot.

W Granacie po zakończeniu sezonu zapowiada się zatem rewolucja kadrowa. Ponadto z klubu odchodzi dotychczasowy kierownik klubu Rafał Gołofit, który będzie pracował w ŁKS Łagów. Na tym stanowisku zastąpi go Piotr Dejworek. Za tydzień piłkarze Granatu rozegrają ostatnie spotkanie w tym sezonie, które może decydować o tym, czy podopieczni Bolesława Strzemińskiego ostatecznie zakończą rozgrywki na przysłowiowym pudle.

Stawką spotkania będzie trzecie miejsce w ligowej tabeli IV ligi. Przeciwnikiem niebiesko-biało-czerwonych będzie Pogoń Staszów. Spotkanie rozpocznie się w Staszowie 18 czerwca o godzinie 17.00.

Źródło: Granat Skarżysko