17.1 C
Skarżysko-Kamienna
piątek, 14 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeKronika policyjna25-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

25-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Ostrowieccy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zatrzymali 25-latka. Stróże prawa zabezpieczyli w mieszkaniu mężczyzny blisko 200 gramów amfetaminy oraz 8 gramów marihuany. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zatrzymali 25-latka. Z ustaleń kieleckich stróżów prawa wynikało, iż mężczyzna ten może trudnić się narkotykowym procederem. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się trafne. W trakcie przeszukania mieszkania należącego do ostrowczanina funkcjonariusze ujawnili blisko 200 gramów białego proszku i 8 gramów suszu roślinnego.

Ponadto policjanci zabezpieczyli elektroniczne wagi oraz gotówkę. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana. 25-latek trafił do policyjnej celi. Dzisiaj usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Sprawa ma charakter rozwojowy i nie wykluczone, że 25-latek odpowie także za udzielanie substancji zabronionych. 

Jeszcze dziś zebrany w tej sprawie materiał dowodowy wraz z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu zostanie skierowany do prokuratora. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii teraz 25-letniemu ostrowczaninowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl