Strona głównaZwycięstwo Granatu z Prochem w czwartym meczu sparingowym

Zwycięstwo Granatu z Prochem w czwartym meczu sparingowym

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Piłkarze Granatu Skarżysko mają za sobą czwarty mecz kontrolny, podopieczni trenera Bolesława Strzemińskiego zmierzyli się w sobotnie przedpołudnie z Prochem Pionki, spotkanie zakończyło się zwycięstwem Granatu 4:1.

Zespół Granatu Skarżysko zmierzył się w Pionkach z grającym w lidze okręgowej (grupa: Radom) Prochem. Po pierwszej połowie spotkania był remis 1:1, jako pierwszy prowadzenie objął Granat, w 39 minucie rzut karny podyktowany za faul na Wiktorze Bartoszku na bramkę zamienił Bartłomiej Papros. Trzy minuty później wyrównał Emil Kapusta.

Pięć minut po wznowieniu gry na listę strzelców wpisał się Wiktor Pluta, któremu przy bramce asystował Bartłomiej Papros. W 66 minucie trzecią bramkę dla Granatu strzelił strzelec pierwszej bramki Papros. Chwilę później wynik meczu ustalił Filip Kaczmarski. W środę 2 sierpnia zespół Granatu w kolejnym meczu sparingowym zagra z zespołem ŁKS Górnik Łagów.

Źródło: Granat Skarżysko