Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

W miniony weekend w ramach Majka Gran Fondo 2023 na drogach powiatu myślenickiego ścigali się kolarze z całej Polski. W zawodach doskonale zaprezentował się komisarz Marek Kowalik.

Skarżyski policjant w kategorii wiekowej 45-50 lat nie miał sobie równych i stanął na najwyższym stopniu podium. W ramach imprezy rozegrano również Mistrzostwa Polski Policjantów. W kategorii M2 nasz zawodnik został wicemistrzem. W sobotę i niedzielę na drogach powiatu myślenickiego rozegrano zawody kolarskie Majka Gran Fondo 2023. Organizatorem imprezy, na której starcie stanęło blisko tysiąc zawodników z całego kraju, jest znakomity polski kolarz Rafał Majka.

W niedzielnych zmaganiach na dystansie 72 kilometrów wystąpił komisarz Marek Kowalik ze skarżyskiej policji. Był to kolejny bardzo udany wyścig naszego stróża prawa. Potwierdził doskonałą formę. W kategorii 45-50 lat był najszybszy i zajął pierwszą lokatę. Ponadto w kategorii M2 został wicemistrzem Polski policjantów, rozgrywanych podczas tego samego wyścigu. Komisarzowi pogratulował i wręczył puchar Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Roman Kuster.