20.3 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 23 lipca, 2024

507-145-748

Strona głównaW CIĄGU DWÓCH GODZIN WPADŁ DWA RAZY PO PIJANEMU!

W CIĄGU DWÓCH GODZIN WPADŁ DWA RAZY PO PIJANEMU!

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Policjanci skarżyskiej drogówki w poniedziałek dwukrotnie ujawnili tego samego nietrzeźwego kierującego. 50-latek z Radomia jechał volkswagenem, znajdując się w stanie nietrzeźwości. Pierwszym razem miał w organizmie 1,2 promila alkoholu, podczas kolejnej kontroli prawie promil. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania. Wkrótce rozliczy go sąd. Za jazdę w stanie nietrzeźwości może trafić do więzienia nawet na dwa lata.

Wczoraj przed godziną 12 policjanci skarżyskiej drogówki patrolując trasę S-7, w gminie Łączna zmierzyli prędkość volkswagena. Kierujący jechał prawie 150 km/H, został więc zatrzymany do kontroli. Wtedy okazało się, że prowadzący auto 50-latek z Radomia nie posiada uprawnień do kierowania i jest nietrzeźwy.

Badanie alkomatem wykazało 1,2 promila alkoholu w jego organizmie. W związku z powyższym policjanci pojechali z nieodpowiedzialnym mężczyzną do komendy, a jego pojazd przekazali trzeźwej, wskazanej przez niego osobie. Po wykonaniu czynności mieszkaniec Radomia opuścił komendę.

  • Pustynia

Ci sami funkcjonariusze nie kryli zdziwienia, gdy po niespełna dwóch godzinach zauważyli rozliczonego 50-latka, kierującego tym samym autem. Tym razem poruszał się ulicą Krakowską w Skarżysku.  Policjanci zatrzymali volkswagena i ponownie sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Tym razem wydmuchał prawie promil.

Wkrótce sprawcę dwóch drogowych przestępstw rozliczy sąd. Oprócz wysokiej grzywny grozi mu nawet dwuletni pobyt za kratkami. W kłopoty wpędził się także znajomy 50-latka, który wydał mu auto, wiedząc, że jest nietrzeźwy i nie posiada uprawnień do kierowania.

Opr. JG

źródło: KPP w Skarżysku – Kamiennej

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl