18.1 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 25 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaTROJE PIJANYCH W ROZBITYM AUCIE

TROJE PIJANYCH W ROZBITYM AUCIE

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Policjanci z jędrzejowskiej drogówki otrzymali w miniony piątek zgłoszenie o uszkodzonych słupkach oraz barierze energochłonnej na trasie S7, pomiędzy węzłem Brzegi a Tokarnią. Na miejscu nie zastali sprawcy zdarzenia, jednakże po czynnościach dostrzegli lawetę, która przewoziła uszkodzone BMW. Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli okazało się, że to właśnie auto brało udział w zdarzeniu.

W piątek 24 lutego br. po godzinie 15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze S7, pomiędzy węzłem Brzegi a miejscowością Tokarnia. Jadąc w kierunku Kielc, czarne BMW miało uderzyć w bariery energochłonne i odjechać z miejsca zdarzenia. Patrol ruchu drogowego udał się na miejsce, gdzie potwierdził uszkodzenie 18 słupków zabezpieczających linę bariery energochłonnej i znak drogowy. Policjanci ujawnili również elementy karoserii oraz tablicę rejestracyjną od pojazdu, najprawdopodobniej uczestniczącego w zdarzeniu.

Po wykonanych czynnościach mundurowi zauważyli lawetę, która przewoziła uszkodzone BMW. Ich czujność przyniosła efekt. Kierowca oświadczył, że jest pracownikiem firmy ubezpieczeniowej  i otrzymał zlecenie, zabrania z drogi uszkodzonego pojazdu.  W aucie przebywało troje pasażerów z powiatu jędrzejowskiego — dwóch mężczyzn w wieku 33 i 49 oraz 28- latka. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości całej trójki. Każda z tych osób w organizmie miała blisko 3 promile alkoholu. Potwierdzili, że brali udział w zdarzeniu drogowym, lecz, żadna z osób nie przyznała się do kierowania. Po przewiezieniu do komendy okazało się, iż kobieta jest w 4 miesiącu ciąży, a do kierowania pojazdem przyznał się 49-latek. Ich zachowanie oceni teraz sąd.

Opr.: PM
Źródło: KPP w Jędrzejowie

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl