30.8 C
Skarżysko-Kamienna
poniedziałek, 15 lipca, 2024

507-145-748

Strona głównaInne kategorieFelietonSobotni festyn z policjantami

Sobotni festyn z policjantami

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

W sobotnie przedpołudnie centrum miasta opanowały tłumy. Korowód Kół Gospodyń Wiejskich z regionu przeszedł ulicą Sienkiewicza do parku, gdzie odbył się festyn. Nie zabrakło tam policjantów, którzy m.in. prezentowali sprzęt wykorzystywany w służbie i rozmawiali o bezpieczeństwie oraz rekrutacji.

Przed południem przez centrum miasta przeszedł niezwykle barwny korowód. Wśród tradycyjnych strojów blisko stu Kół Gospodyń Wiejskich nie zabrakło równie tradycyjnych barw policyjnych mundurów. W zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Kielcach oraz Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich wydarzeniu uczestniczyły tłumy, co stanowiło prawdziwą okazję dla mundurowych, którzy przygotowali wiele atrakcji. Funkcjonariuszki z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach rozmawiały o szeroko rozumianym bezpieczeństwie, zarówno seniorów, jak i dzieci.

Najmłodsi przy tych spotkaniach mogli liczyć na upominki. Policjanci ruchu drogowego zaprezentowali radiowóz i motocykl, które cieszyły się niezwykłą popularnością. Każdy mógł zasiąść za sterami, zrobić pamiątkowe zdjęcie i poznać szczegóły techniczne pojazdów wykorzystywanych w codziennej służbie. Odpowiedzi na nurtujące pytania i wszelkie wątpliwości związane z rekrutacją do Policji wyjaśniał zainteresowanym mundurowy z Wydziału Kadr i Szkolenia KWP.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl