20.3 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 23 lipca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeKronika policyjnaSkarżyszczanka ugodziła współlokatora w plecy! Grozi jej dożywocie

Skarżyszczanka ugodziła współlokatora w plecy! Grozi jej dożywocie

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Usiłowanie zabójstwa to zarzut jaki usłyszała wczoraj 39-letnia mieszkanka Skarżyska-Kamiennej. W poniedziałek raniła nożem 49-letniego mężczyznę. Dziś sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanej trzymiesięczny areszt. Finalnie kobiecie może grozić nawet dożywocie.

Po wytrzeźwieniu została przesłuchana. Przyznała, że przez pewien okres zamieszkiwała z pokrzywdzonym u ich wspólnego kolegi. W poniedziałek jednak doszło między nimi do nieporozumienia, w następstwie czego ugodziła niedawnego współlokatora w plecy. Policjanci zabezpieczyli nóż, którym sprawczyni najprawdopodobniej posługiwała się podczas zdarzenia.

Zdarzenie miało miejsce w Skarżysku- Kamiennej w miniony poniedziałek. Po godzinie 18 do dyżurnego jednostki Policji wpłynęło zgłoszenie, że na ulicy Norwida został raniony nożem 49-letni mieszkaniec miasta. Z obrażeniami pleców trafił do szpitala.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że gdy szedł chodnikiem razem z kolegą, ktoś do nich podbiegł, zadał mu dwa ciosy w plecy i uciekł. Życie 49-latka na szczęście nie było zagrożone. Sprawą zajęli się kryminalni, którzy we wtorek zatrzymali 39-letnią znajomą ranionego mężczyzny. Kobieta była nietrzeźwa, twierdziła, że nic nie wie w powyższej sprawie.

Wczoraj zatrzymana kobieta usłyszała w prokuraturze zarzut usiłowania zabójstwa. W piątkowe przedpołudnie została doprowadzona do Sądu Rejonowego w Skarżysku – Kamiennej, gdzie został wobec niej orzeczony  środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za popełnienie tego rodzaju przestępstwo podejrzanej grozić może nawet dożywotni pobyt w więzieniu.

Opr. JG

źródło: KPP w Skarżysku – Kamiennej

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Mateusz Kuna
Mateusz Kuna
Redaktor naczelny wSkarzysku.pl | e-mail: mateusz.kuna@wskarzysku.pl

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl