22.3 C
Skarżysko-Kamienna
sobota, 22 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaSportPiłka NożnaRuszyły zapisy do Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Ruszyły zapisy do Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej zaprasza chętne drużyny amatorskie do udziału w rozgrywkach Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2022/2023. Rozpoczęcie rozgrywek w hali przy ul. Sienkiewicza 34 planowane jest na dzień 4 grudnia 2022 (niedziela).

Rozgrywki jak co roku toczyć się będą w niedzielę. System rozgrywek i ewentualny podział na ligi zostanie ustalony w późniejszym terminie (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn ). Planujemy rozgrywki I i II ligi oraz ligę Oldboyów.

W tegorocznej edycji rozgrywek HALPN mogą wziąć udział wszyscy chętni zarówno piłkarze amatorzy jak również piłkarze grający w rozgrywkach ligowych.

Drużyny mogą zgłosić 12 zawodników. Istnieje możliwość wpisania na listę zgłoszeniową max.18 zawodników, którzy mogą występować w rozgrywkach. Jednak organizator w przypadku zajęcia przez drużynę miejsc 1-3 zapewnia nagrody rzeczowe tylko dla 12 zawodników.

  Termin zgłoszeń (druki poniżej) upływa z dniem 30.11.2022 r., opłata startowa wynosi 700 złotych, płatna w dwóch ratach (opłata może ulec zmianie, w zależności od ilości zgłoszonych drużyn).

  Równolegle z HALPN planujemy zorganizować rozgrywki Oldboyów +35. Zainteresowane zespoły prosimy o zgłaszanie się na załączonym druku do MCSIR Skarżysko – Kamienna również do dnia 30.11.2022r. Organizator ligi Oldboyów może zrezygnować z rozgrywek U-35 jeśli nie zgłosi się minimalna liczba drużyn.

  Zgłoszenia przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: kontakt@mcsir.skarzysko.pl lub osobiście w budynku lodowiska (pokój nr 16)

  (należy wysłać tylko wypełniony druk zgłoszenia, oświadczenia należy dostarczyć przed pierwszym meczem z podpisami zawodników).

  Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 797 112 002

  Udostępnij lub Wyślij Znajomym

  Obserwuj Nas w Social Mediach

  Najnowsze na wSkarzysku.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najważniejsze Informacje

  O Nas

  Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

  © 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

  Redakcja

  ul. Powstańców Warszawy 7

  26-110 Skarżysko-Kamienna

  TEL. +48 507-145-748

  e-mail: biuro@wskarzysku.pl