Rozpoczęcie konkursu „Dzielnicowy roku 2023”

Data:

Dziś na sali konferencyjnej skarżyskiej komendy, dzielnicowi ze Skarżyska i Suchedniowa rozpoczęli eliminacje do XIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2023”. Najlepsi z nich wezmą udział w kolejnym etapie zmagań na szczeblu Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej i Komisariatu Policji w Suchedniowie rywalizowali w eliminacjach do XIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2023”. Mundurowi pisali test wiedzy zawodowej, a następnie konkurowali z części praktycznej z udzielania pierwszej pomocy. Najlepsi z nich  wezmą udział w kolejnym etapie turnieju na szczeblu Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Z kolei zwycięzcy rywalizacji wojewódzkiej zagwarantują sobie prawo uczestnictwa w finale zawodów w Szkole Policji w Katowicach.   

Nad całością dzisiejszych zawodów nadzór sprawowali przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji                                    w Kielcach.