21.3 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 25 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInne kategorieTransportPrzewóz roweru za złotówkę pociągami POLREGIO

Przewóz roweru za złotówkę pociągami POLREGIO

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, przypadająca w tym roku w dniach 16-22 września. W ramach tegorocznych obchodów, Województwo Świętokrzyskie wraz z przewoźnikiem POLREGIO S.A. przygotowali dla pasażerów, korzystających z regionalnego transportu kolejowego specjalną ofertę, umożliwiającą przewóz rowerów pociągami na terenie województwa, na podstawie biletu za przysłowiową „jedną złotówkę”.

Oferta dotyczy przewozu roweru pociągami REGIO, w okresie od dnia 16 września (sobota) do dnia 22 września 2023 r. (piątek), w relacjach pomiędzy dowolnymi stacjami znajdującymi się na obszarze województwa świętokrzyskiego. Z oferty może skorzystać każdy podróżny na podstawie biletu jednorazowego na przewóz roweru z nadrukiem: „Rower za złotówkę”. Bilety można nabyć w punktach odprawy, w pociągu u obsługi (wyłącznie w dniu wyjazdu) oraz za pośrednictwem systemu mPOLREGIO.

Dążąc do ograniczenia negatywnego oddziaływania transportu na środowisko naturalne, zachęcamy do skorzystania z powyższej oferty oraz ograniczenia mobilności indywidualnej na rzecz najbardziej ekologicznego transportu zbiorowego jakim jest transport kolejowy.

Szczegóły dotyczące oferty „Rower za złotówkę” znajdują się pod adresem: www.polregio.pl/pl/dla-podroznych/informacje/rower-za-zlotowke-2023/

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl