17.1 C
Skarżysko-Kamienna
piątek, 14 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInne kategorieWypadkiPijany jeździł po drodze S-7

Pijany jeździł po drodze S-7

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Kompletnym brakiem odpowiedzialności wykazał się 37-letni mieszkaniec Radomia. Jadąc hondą po drodze S-7, w okolicy Jędrzejowa uderzył w barierę energochłonną i odjechał. Potem na stacji paliw w miejscowości Występa spożył alkohol. Następnie usiłował wyjechać pod prąd na „ekspresówkę”. Niebezpieczny manewr uniemożliwili mu funkcjonariusze inspekcji transportu drogowego. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

W środę tuż po godzinie 11 skarżyscy policjanci otrzymali informację od kolegów z jędrzejowskiej komendy, że trasą S-7 w kierunku Skarżyska może przemieszczać się niebieska honda, której kierujący jest sprawcą kolizji drogowej. W okolicach Jędrzejowa japońskie auto uderzyło w barierę energochłonną i odjechało z miejsca. W związku z komunikatem na „ekspresówkę” pojechały patrole drogówki. W międzyczasie do dyżurnego wpłynęło zgłoszenie, że w miejscowości Występa w gminie Łączna kierujący uszkodzoną hondą usiłował wjechać pod prąd na krajową „siódemkę”. Ten manewr uniemożliwili mu obecni na miejscu funkcjonariusze inspekcji transportu drogowego. Policjanci skarżyskiej drogówki zbadali alkomatem 37-letniego mieszkańca Radomia, który siedział a kierownicą hondy. Był kompletnie pijany. W jego organizmie znajdowało się ponad 2,5 promila alkoholu. Ponadto mundurowi ustalili, że nieodpowiedzialny kierowca chwilę wcześniej kupił na pobliskiej stacji paliw tzw. „małpkę” i wypił, tuż przez rozpoczęciem dalszej jazdy. Mężczyzna trafił do komendy, a uszkodzony samochód odebrał znajomy 37-latka.

Na szczęście nikt nie ucierpiał na skutek działania pijanego radomianina, którego wkrótce rozliczy sąd. Już utracił prawo jazdy, a finalnie grozi mu wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i nawet dwuletni pobyt za kratkami.

Opr. JG

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl