17.1 C
Skarżysko-Kamienna
piątek, 14 czerwca, 2024

507-145-748

Poszukiwana z narkotykami

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Wczoraj funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego jędrzejowskiej jednostki zatrzymali 45-latkę poszukiwaną listem gończym wydany przez Sąd Okręgowy w Katowicach. Kobieta za kradzież z włamaniem najbliższe 5 miesięcy spędzi w więziennej celi. Niewykluczone, że jej pobyt może się przedłużyć, gdyż w trakcie wykonywanych czynnościach mundurowi znaleźli przy niej środki odurzające.

Wczoraj funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego jędrzejowskiej jednostki zatrzymali na terenie gminy Imielno 45-latkę. Kobieta poszukiwana była na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Katowicach, gdyż ma do odbycia karę 5 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. W trakcie wykonywanych czynności w mieszkaniu kobiety mundurowi znaleźli środki odurzające. Było to ponad 4 gramy suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana i porcja amfetaminy.

Ujawnione substancje zostały zabezpieczone, a 45-latka trafiła do policyjnej celi. Kobieta wkrótce usłyszy zarzuty, a po zakończonych przez mundurowych czynnościach zawita w zakładzie karnym. Za posiadanie narkotyków grozić jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: BS

Źródło: KPP w Jędrzejowie

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl