7.5 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 23 kwietnia, 2024

507-145-748

Policjanci na festiwalu

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

W niedzielę mundurowi ze skarżyskiej komendy gościli na „Festiwalu Miłosierdzia”. Organizatorem wydarzenia było Caritas Diecezji Radomskiej. Podczas imprezy w Hali Sportowej przy ulicy Sienkiewicza w Skarżysku-Kamiennej stróże prawa opowiadali o bezpieczeństwie, prowadzili konkursy wiedzy oraz promowali zawód policjanta.

Wczoraj w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbył się „Festiwal Miłosierdzia”. Wydarzenie ściśle związane było z Dniem Dobra organizowanym przez Caritas Diecezji Radomskiej. Oprócz koncertów muzycznych uczestnicy imprezy mogli odwiedzać stoiska zaproszonych gości. Wśród nich nie zabrakło skarżyskich policjantów, którzy udzielali rad związanych z bezpieczeństwem.

Mundurowi mówili m.in. o szkodliwości zażywania narkotyków, cyberbezpieczeństwie, zachęcali do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz promowali służbę w policyjnym mundurze. Zarówno młodsi jak i starsi skarżyszczanie brali udział w konkurach wiedzy. Seniorzy odwiedzający policyjne stoisko otrzymywali ulotki profilaktyczne ściśle związane z bezpieczeństwem osób starszych.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl