16.9 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 25 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeKronika policyjnaPięć razy okradał szafkę kolegi z pracy

Pięć razy okradał szafkę kolegi z pracy

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Skarżyscy policjanci rozliczyli 25-letniego włamywacza. Na przestrzeni miesiąca mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej pięciokrotnie włamywał się do szafki pracowniczej w jednym z miejscowych zakładów pracy. Jego łupem łącznie padło blisko 800 złotych. Wpadł, bo pokrzywdzony zamontował w szafce kamerkę. Teraz nieuczciwemu „koledze z pracy” grozi nawet dziesięć lat za kratkami.

W piątek 33-letni mieszkaniec powiatu szydłowieckiego powiadomił skarżyskich policjantów o włamaniach do jego szafki pracowniczej. Rzecz miała miejsce w jednej z firm na ternie Skarżyska-Kamiennej. Na przestrzeni miesiąca ktoś pięciokrotnie włamywał się do szafki pokrzywdzonego i z jego portfela kradł różne sumy pieniędzy. Łącznie zginęło blisko 800 złotych. Po czterech włamaniach 33-latek zamontował w szafce kamerkę.

Urządzenie zadziałało prawidłowo i podczas piątego przestępstwa zarejestrowało oblicze włamywacza. Okazał się nim inny pracownik zakładu. Policjanci zatrzymali 25-letniego skarżyszczanina. Zabezpieczyli przy nim skradziony tego samego dnia banknot o nominale 50 złotych oraz klucz, którym otwierał szafkę. Niekarany dotąd 25-latek usłyszał zarzuty dokonania pięciu kradzieży z włamaniem oraz dwóch usiłowań opisanych przestępstw.

Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wkrótce ze swojego zachowania wytłumaczy się przed sądem. Grozi mu nawet dziesięcioletni pobyt za więziennym murem.

Opr. JG

źródło: KPP w Skarżysko – Kamienna

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl