17.1 C
Skarżysko-Kamienna
piątek, 14 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeSkarżysko-KamiennaPatronat Mesko  w Technikum nr 4!

Patronat Mesko  w Technikum nr 4!

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Mesko S.A. objęło swoim patronatem klasę pierwszą w Technikum nr 4 w Zespole Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysku-Kamiennej kształcącą uczniów w zawodzie technik mechatronik. Celem patronatu jest podniesienie jakości praktycznego kształcenia zawodowego, nabycie umiejętności przydatnych na rynku pracy oraz przygotowanie absolwentów do podjęcia zatrudnienia. 

Klasa patronacka umożliwia efektywne połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej.  Stanowi korzyść zarówno dla szkoły, uczniów jak i firmy. Szkoła dba o wysoką jakość kształcenia, młodzież zdobywa cenne doświadczenie i zna realia rynku. Firma z kolei szkoli pod własne potrzeby fachowców lub potencjalnych przyszłych pracowników.

Celem patronatu jest podniesienie jakości praktycznego kształcenia zawodowego, nabycie umiejętności przydatnych na rynku pracy oraz przygotowanie absolwentów do podjęcia zatrudnienia poprzez wspólne inicjatywy uwzględniające oczekiwania, wymagania i możliwości każdej ze stron, a w szczególności poprzez różne formy współpracy m.in. prowadzenie praktycznej edukacji przedmiotów zawodowych w zależności od potrzeb Mesko, zgodnie z podstawą programową zawodu, współorganizowanie praktyk/staży zawodowych w zależności od potrzeb Mesko, współtworzenie programu nauczania w zawodzie technik mechatronik w kontekście zdiagnozowanych przez Mesko pożądanych kompetencji zawodowych absolwentów szkół.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl