20.3 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 23 lipca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeKronika policyjnaNieuczciwa 22-latka w rękach ostrowieckich policjantów

Nieuczciwa 22-latka w rękach ostrowieckich policjantów

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali 22-latkę, która podczas kradzieży kosmetyków została ujęta przez pracownika ochrony. Do zdarzenia miało dojść w jednej z drogerii w Ostrowcu Świętokrzyskim. Z ustaleń stróżów prawa wynikało, że łupem młodej mieszkanki gminy Bodzechów padły różnego rodzaju kosmetyki o wartości blisko 1800 złotych.

W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że kobieta dzień wcześniej dokonała podobnego czynu w innym sklepie tej samej sieci. Łączna wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę blisko 2100 złotych. Wczoraj kilka minut przed godziną 11.00 ostrowieccy policjanci zostali skierowani na interwencję do jednej z drogerii na terenie miasta. Z przekazanych informacji wynikało, że pracownik ochrony ujął tam sprawczynię kradzieży.

Po przybyciu na miejsce mundurowi ustalili, że łupem 22-letniej mieszkanki gminy Bodzechów padły różnego rodzaju kosmetyki o wartości blisko 1800 złotych. Ponadto wyszło na jaw, że ta sama nieuczciwa klientka dzień wcześniej dopuściła się podobnego czynu w innym sklepie tej samej sieci. Łącznie wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę blisko 2100 złotych. Funkcjonariusze podczas przeszukania miejsca zamieszkania 22-latki odzyskali część skradzionych łupów.

Młoda mieszkanka gminy Bodzechów usłyszała wczoraj zarzuty. Kodeks karny za tego rodzaju przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl