22.3 C
Skarżysko-Kamienna
sobota, 22 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeKronika policyjnaLeżał pijany pod płotem. Poszedł do więzienia

Leżał pijany pod płotem. Poszedł do więzienia

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Najbliższe pięć miesięcy spędzi za kratkami pewien 24-latek z Suchedniowa. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, bo nie stawił się w zakładzie karnym, gdzie musi odpokutować karę za kradzież. Wpadł po tym, jak nietrzeźwy leżał pod szkolnym ogrodzeniem, a fakt ten zgłosili przechodnie.

We wtorkowy poranek dyżurny skarżyskiej jednostki policji odebrał zgłoszenie dotyczące mężczyzny leżącego na ulicy Szarych Szeregów w Suchedniowie. Z przekazanej informacji wynikało, że pod ogrodzeniem szkoły leży młody człowiek bez butów i być może jest nietrzeźwy.

Na miejsce pojechali suchedniowscy dzielnicowi i fakt ten potwierdzili. Zastali miejscowego 24-latka, który rzeczywiście znajdował się pod wpływem alkoholu. Nie miał żadnych obrażeń i nie potrzebował pomocy medycznej. Tłumaczył, że chciał odpocząć i zasnął.

Szybko okazało się, że suchedniowianin nie trafi na dalszy odpoczynek do domu. W policyjnym systemie figurował jako poszukiwany listem gończym, ponieważ nie stawił się w wyznaczonym terminie w areszcie. Za kradzież musi odsiedzieć pięć miesięcy. Zatem wprost spod płotu 24-latek trafił za kratki.

Również we wtorkowy poranek skarżyscy policjanci zatrzymali 58-letniego mieszkańca Skarżyska. Był  także poszukiwany listem gończym. W więziennej celi spędzi najbliższe dwa miesiące za to, że podczas poprzedniego pobytu w więzieniu, korzystając z przerwy w odbywaniu kary, nie powrócił  w terminie z przepustki.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Mateusz Kuna
Mateusz Kuna
Redaktor naczelny wSkarzysku.pl | e-mail: mateusz.kuna@wskarzysku.pl

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl