20.7 C
Skarżysko-Kamienna
sobota, 22 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeSkarżysko-KamiennaKonferencja prasowa przed Galą TFL 28

Konferencja prasowa przed Galą TFL 28

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

7 października w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się Gala Sportów Walki TFL 28. W minioną sobotę organizatorzy gali zaprosili na konferencję prasową połączoną z media treningiem.

W czasie spotkania zaprezentowano część z zawodników, których jesienią zobaczymy na gali w naszym mieście. Nie zabraknie silnej reprezentacji Skarżyska-Kamiennej.

Gala Sportów Walki TFL będzie miała w naszym mieście 28 edycję. Zaprezentują się zawodnicy z kraju i zagranicy, którzy stoczą swoje pojedynki w formule MMA, K1 oraz boks w profesjonalnym oktagonie.

Gala odbędzie się przy współpracy z miastem.

– Dziękuję pomysłodawcom i organizatorowi gali, że zdecydowali się na współpracę z naszym miastem. Cieszy mnie, że przyjadą do nas zawodnicy z całej Polski i spoza kraju, więc będziemy mieli międzynarodowe grono. Cieszy mnie też tak silna reprezentacja naszego miasta – mówi prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig. – Już dziś, wspólnie z organizatorami gali, serdecznie zapraszam na to wydarzenie. Jestem przekonany, że przyciągnie ono przedstawicieli środowiska sportów walki z całego kraju, dostarczy niezapomnianych sportowych wrażeń, a przy tym przyczyni się do promocji naszego miasta w roku jego 100-lecia – dodaje prezydent.

Jacek Sarna, założyciel organizacji Thunderstrike Fight League – organizator gali, zapowiada wielkie sportowe show. A jego przedsmak można było poczuć w czasie konferencji prasowej poświęconej temu wydarzeniu. W czasie spotkania odbył się media trening i zawodnicy mogli zaprezentować próbki swoich możliwości. Częścią konferencji były też panele dyskusyjne z zawodnikami.

Gala TFL 28 odbędzie się 7 października w hali sportowej w Skarżysku-Kamiennej.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl