30.8 C
Skarżysko-Kamienna
poniedziałek, 15 lipca, 2024

507-145-748

Strona głównaInne kategorieEdukacjaInauguracja XX Świętokrzyskich Dni Profilaktyki

Inauguracja XX Świętokrzyskich Dni Profilaktyki

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Wczoraj w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach odbyła się konferencja naukowo-szkoleniowa pn. „Zdrowe rodziny podstawą dojrzałego społeczeństwa”. W wydarzeniu wzięli udział również przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Wczorajszą konferencję pn. „Zdrowe rodziny podstawą dojrzałego społeczeństwa” oficjalnie otworzył Wojewoda Świętokrzyski Pan Zbigniew Koniusz, było to zarazem inauguracja XX Świętokrzyskich Dni Profilaktyki. Podczas wydarzenia obecni byli funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach oraz podległych jednostek.

Świętokrzyskie Dni Profilaktyki to wydarzenie inicjowane przez Wojewodę Świętokrzyskiego w celu zintegrowania działań na rzecz rozwoju i ochrony instytucji rodziny, upowszechnienia dobrych rozwiązań w zakresie wspierania rodziny, przeciwdziałania patologiom i dyskryminacji, a także koordynowania i organizowania współpracy organów administracji publicznej, organizacji pozarządowych i instytucji w zakresie realizacji działań na rzecz ochrony dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Hasło tegorocznych Świętokrzyskich Dni Profilaktyki brzmi „Zdrowa rodzina – zdrowe dziecko”.

Podczas konferencji w siedzibie urzędu, z okazji jubileuszu Świętokrzyskich Dni Profilaktyki, Wojewoda Zbigniew Koniusz podziękował tym, którzy przyczyniają się do organizacji tego wydarzenia oraz wspierają je swoją wiedzą i autorytetem. W ramach XX Świętokrzyskich Dni Profilaktyki na terenie województwa świętokrzyskiego odbędzie się szereg profilaktycznych przedsięwzięć organizowanych  przez instytucje oraz samorządy lokalne.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl