22.3 C
Skarżysko-Kamienna
sobota, 22 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInne kategorieZdrowieDzień dla Zdrowia Seniora

Dzień dla Zdrowia Seniora

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

W Kielcach trwa akcja profilaktyczna skierowana dla seniorów. Osoby powyżej 60. roku życia z Kielc i powiatu kieleckiego mogą skorzystać z bezpłatnych badań i porad specjalistów. W inauguracji  „Dnia dla Zdrowia Seniora” wzięła udział wicemarszałek Renata Janik.

– Świadomy senior to zdrowy senior, a nam wszystkim zależy na utrzymaniu zdrowia i dobrej kondycji, co widzimy po tak dużej frekwencji. Takie działania są możliwe dzięki zaangażowaniu trzeciego sektora, a w tym przypadku przez Fundację Blask Nadziei, która organizuje spotkanie. Jest ono finansowane ze Świętokrzyskiego Funduszu Lokalnego, którego regionalnym operatorem jest Fundacja imienia Stefana Artwińskiego – mówiła wicemarszałek Renata Janik, która podziękowała za takie inicjatywy i wyraziła nadzieję, że będzie ich coraz więcej.

Wydarzenie odbywa się do godziny 17.00 w klubie fitness przy ulicy Szczecińskiej w Kielcach. Rozpoczęło się wykładem dietetyka na temat zdrowego odżywiania się i prawidłowego komponowania posiłków.

Seniorzy mogą skorzystać z zajęć rehabilitacyjno-sportowych pod okiem fizjoterapeutów, skontrolować ciśnienie tętnicze, saturację oraz dokonać analizy składu ciała, skorzystać z badania sprawności układu oddechowego.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl