15.8 C
Skarżysko-Kamienna
czwartek, 23 maja, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeSkarżysko-Kamienna40-latek ze Skarżyska kierował bmw pod wpływem narkotyków

40-latek ze Skarżyska kierował bmw pod wpływem narkotyków

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

40-latek ze Skarżyska-Kamiennej podejrzewany jest kierowanie bmw pod wpływem narkotyków, posiadanie marihuany oraz uprawę konopi. Mężczyzna trafił za kratki po kontroli drogowej w niedzielną noc. Za opisane czyny grożą nawet trzy lata pozbawienia wolności.

W niedzielę przed godziną 23 policjanci skarżyskiej drogówki na ulicy Tysiąclecia zatrzymali do kontroli bmw. Za kierownicą auta siedział miejscowy 40-latek. Mężczyzna był wyraźnie pobudzony. Badanie alkomatem nie wykazało alkoholu w jego organizmie. Policjanci podejrzewali jednak, że skarżyszczanin może znajdować się pod wpływem narkotyków, więc poddali go badaniu na zawartość zakazanych środków. Przeczucie nie myliło mundurowych, bo narkotest dał pozytywny wynik na zawartość amfetaminy i marihuany. Kierowcy pobrano krew do dalszych badań, następnie trafił do celi policyjnego aresztu. W poniedziałkowy ranek stróże prawa sprawdzili mieszkanie zatrzymanego. W lokalu ujawnili kilka gramów suszu roślinny i trzy sadzonki konopi. Zabezpieczone rzeczy trafią teraz do laboratorium, gdzie zbadają je specjaliści.

Za kierowanie samochodem pod wpływem narkotyków grozi wysoka grzywna, zakaz prowadzenia  wszelkich pojazdów mechanicznych i nawet dwa lata pozbawienia wolności. Natomiast za uprawę i posiadanie narkotyków za więziennym murem można spędzić nawet trzy lata.

Opr. JG

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl