15.8 C
Skarżysko-Kamienna
czwartek, 23 maja, 2024

507-145-748

Strona głównaInne kategorieEdukacjaZespół Szkół Ekonomicznych Laureatem Konkursu OSE i NASK „PRACOWNIA KOMPETENCJI CYFROWYCH”

Zespół Szkół Ekonomicznych Laureatem Konkursu OSE i NASK „PRACOWNIA KOMPETENCJI CYFROWYCH”

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Technikum nr 2 Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Skarżysku- Kamiennej zostało jednym z laureatów konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”, który w czerwcu br. został zorganizowany przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną (OSE) oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy NASK.

Dzięki uczestnictwu w konkursie szkoła otrzyma mobilną pracownię komputerową składającą się z 16 laptopów wraz z przenośną szafą zapewniającą możliwość ich przechowywania oraz zasilanie. Pracownia będzie uzupełniona o oprogramowanie ułatwiające pracę z uczniami oraz interaktywny monitor.

Zadanie konkursowe polegało na realizacji przez uczniów i nauczycieli ZSE jednego z modułów kursu OSE „Bezpieczni w sieci”: „Cyberzagrożenia. Nie wpadnij w sieć przestępcy” oraz przygotowaniu pracy konkursowej – hasła kampanii w mediach społecznościowych wraz z przykładowym postem zawierającym treść i grafikę. Zarówno hasło, jak i post były adresowane do nastoletniej grupy odbiorców i dotyczyły rodzajów cyberzagrożeń oraz sposobów ochrony przed atakami w Internecie. Dodatkowo, praca konkursowa musiała nawiązywać do wiedzy zdobytej w trakcie realizacji kursu.

Autorem prezentowanej poniżej pracy konkursowej jest Igor Synowiec, uczeń klasy IVe o profilu technik reklamy, który wykonał ją pod opieką pani Edyty Madej, nauczycielki przedmiotów zawodowych reklamy. Autorowi pracy i jego Opiekunce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Zespół SzkółEkonomicznych

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl