20.7 C
Skarżysko-Kamienna
sobota, 22 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeKronika policyjnaWłaściwa obywatelska postawa przyczyniła się do zatrzymania pijanego kierującego

Właściwa obywatelska postawa przyczyniła się do zatrzymania pijanego kierującego

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Wczoraj wieczorem policjanci ze skarżyskiej drogówki zatrzymali 51-letniego nietrzeźwego kierującego samochodem marki Audi. Szybkie ujęcie sprawcy było możliwe dzięki zgłoszeniu naocznego świadka, który poinformował o dwóch nietrzeźwych mężczyznach, którzy podjechali pod sklep w centrum miasta.

Wczoraj po godzinie 19:00 dyżurny skarżyskiej komendy otrzymał zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Wynikało z niego, że dwaj nietrzeźwi, podjechali samochodem marki Audi pod sklep w centrum Skarżyska-Kamiennej, po czym weszli do niego na zakupy. Informacja ta od razu trafiła do wszystkich policyjnych patroli znajdujących się na terenie miasta, a na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze ruchu drogowego. Krótko później pod sklepem mundurowi zatrzymali 51-latka. Badanie trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie kierującego. Dodatkowo mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej posiadał obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów za wcześniejszą jazdę po alkoholu.

Dzięki właściwej postawie świadka zdarzenia sprawca został szybko zatrzymany, a wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl