16.4 C
Skarżysko-Kamienna
czwartek, 23 maja, 2024

507-145-748

Strona głównaW Skarżysku startuje nauka gry w bule

W Skarżysku startuje nauka gry w bule

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Treningi oraz turniej odbywać się będą na terenie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Henryka Sienkiewicza 34 w Skarżysku-Kamiennej). Zaplanowanych jest około 6 spotkań. Szczegóły oraz zapisy (osobiście): Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej, ul. Sikorskiego 18, pokój nr 14, tel. 41 25 20 118. Liczba uczestników: 50 osób (decyduje kolejność zgłoszeń

Treningi będzie prowadził instruktor Andrzej Janowski, który w 2014 r. zdobył wicemistrzostwo Polski. Rok 2015 to zwycięstwa w turniejach eliminacyjnych, zdobycie Pucharu Polski, awans na I miejsce w rankingu krajowym i wreszcie powołanie do kadry narodowej.

Kolejne lata to zwycięstwa w Mistrzostwach Polski, jak również rywalizacja na arenie międzynarodowej m.in. w Czechach – IV miejsce, na Słowacji czy udział w zawodach Regional Open – VI miejsce, World Open w Hiszpanii – X miejsce i European Championships w Portugalii. Z roku na rok udało mu się również awansować w rankingu światowym – obecnie jest na 50. miejscu.

Za osiągnięcia sportowe kilkakrotnie otrzymywał wyróżnienia i nagrody od władz gminy, Prezydenta Kielc oraz Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. W 2017 roku  zdobywał doświadczenie instruktorskie pod okiem wybitnego hiszpańskiego trenera Miguela Angel Lopez Vidala, a w 2018 uczestniczył w szkoleniu prowadzonym przez Cheol Hyeon Kwon – jednego z najlepszych na świecie trenerów bocci.

Do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIOWA
PROCEDURA REKRUTACJI DO ROZGRYWEK LIGA BULE (BOCCIA) DLA MIESZKAŃCÓW SKARŻYSKA-KAMIENNEJ

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl