17.1 C
Skarżysko-Kamienna
piątek, 14 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeSamorząd i politykaTwój głos jest dla nas ważny! Zapraszamy młodzież do udziału w badaniach

Twój głos jest dla nas ważny! Zapraszamy młodzież do udziału w badaniach

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Rekrutujemy grupę mieszkańców w wieku 18-24 lata do udziału w badaniach na temat zadowolenia mieszkańców Skarżyska-Kamiennej z warunków życia w mieście.

Badanie odbędzie się 16 czerwca o godzinie 12.00. Będzie realizowane metodą FGI, czyli wywiadu w grupie kilkunastu osób. Jest ono w pełni anonimowe i moderowane przez profesjonalnych badaczy. Czas badania ok. 90 minut. Wyniki FGI będą ważnym materiałem dla władz miasta do poznania oczekiwań naszych mieszkańców. Badania prowadzone są przez: Warsztat Wydawniczy SZEPTY Sp. z o.o.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o zaproszeniu do badania będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia w formacie: imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail prosimy o przesłanie drogą elektroniczną na adres: m.dabrowski@um.skarzysko.pl Mateusz Dąbrowski (informacje pod nr tel. 41 25 20 523).

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych osób (uczestników badań)  w grupach docelowych wskazanych w pkt. 1 jest Prezydent Miasta Skarżyska – Kamiennej z siedzibą; Urząd Miasta w Skarżysku – Kamiennej, ul. Sikorskiego 18 w zakresie przyjętego  zgłoszenia udziału w badaniu.  Administrator danych będzie przetwarzał dane osobowe w celu realizacji nawiązania kontaktu z uczestnikami badania , tj. przekazania informacji o termie  i miejscu przeprowadzania badań. W tym przydatku poprzez zgłoszenie swojego udziału w badaniu  każdy uczestnik badania –  podanie swoje dane osobowych dobrowolne w celu nawiązania z nim kontaktu. Wobec wyrażonej zgody na udział w badaniu, a tym samym zgody na przetwarzanie danych każdemu uczestnikowi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Prezydent Miasta w Skarżysku – Kamiennej będzie przetwarzał Państwa dane w celu realizacji przepisów kancelaryjno-archiwalnych, poprzez przejęcie i przechowywanie dokumentacji archiwalnej w Archiwum Zakładowym Urzędu Miasta w Skarżysku – Kamiennej, tj. rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych (Dz.U. z 2011 r. Nr 14 poz. 67).

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl