17.1 C
Skarżysko-Kamienna
piątek, 14 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeKronika policyjnaTrzech było, trzech wpadło

Trzech było, trzech wpadło

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Najbliższy rok i dziewięć miesięcy spędzi za więziennym murem 26-latek ze Skarżyska-Kamiennej. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi i nakazem doprowadzenia do placówki penitencjarnej.

Będzie pokutował za przestępstwa narkotykowe. Razem z nim w ręce kryminalnych trafił 19-latek, poszukiwany przez prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu oraz 29-latek posiadający porcję amfetaminy. W środowy ranek skarżyscy kryminalni „odwiedzili” mieszkanie na jednym z miejscowych osiedli. Mieli przypuszczenia, że przebywa w nim 26-latek, za którym rozesłano dwa listy gończe i nakaz doprowadzenia do zakładu karnego.

Policjanci na miejscu rzeczywiście zastali poszukiwanego mężczyznę. Wielokrotnie karany skarżyszczanin, tym razem będzie musiał spędzić w więzieniu rok i dziewięć miesięcy za przestępstwa narkotykowe, których dopuścił się w przeszłości.

W towarzystwie 26-latka przebywali dwaj doskonale znani stróżom prawa mieszkańcy miasta. Obaj z długimi już kartotekami kryminalnymi. 19-latek okazał się być poszukiwanym przez prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu. 29-latek posiadał zaś przy sobie gram białego proszku, najprawdopodobniej amfetaminy. Za posiadanie tego rodzaju substancji grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Wszyscy trzej trafili do komendy, a  26-latka czeka jeszcze podróż do zakładu karnego, gdzie spędzi te i kolejne Święta Wielkanocne.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl