15.8 C
Skarżysko-Kamienna
czwartek, 23 maja, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeTurystykaTrwają zapisy do VII Turystycznych Mistrzostw Vlogerów i Blogerów

Trwają zapisy do VII Turystycznych Mistrzostw Vlogerów i Blogerów

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Przed nami siódma edycja Turystycznych Mistrzostw Vlogerów i Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Tegoroczny konkurs jest skierowany do aktywnych twórców zajmujących się tematyką podróżniczą, kulinarną, turystyczną i lifestylową.

Głównym celem Mistrzostw jest promowanie krajowej turystyki oraz idei zrównoważonego transportu poprzez zaangażowanie influencerów zajmujących się tymi zagadnieniami. Poprzednie edycje pokazały, że Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów i Blogerów to nie tylko okazja do prezentacji talentu i kreatywności twórców, ale także do promocji nieodkrytych i czasem zapomnianych zakątków Polski oraz inspiracji dla podróżujących. Jednocześnie blogerzy poprzez własne, unikalne perspektywy pokazali, że nie tylko miejsca są dla nich ważne, ale również historie i ludzie, którzy za nimi stoją.

Województwo świętokrzyskie trzykrotnie w tej rywalizacji znalazło się na podium dzięki temu, że było reprezentowane przez:

W ramach Mistrzostw uczestnicy rywalizują ze sobą poprzez publikowanie tekstów, zdjęć i filmów, inspirując Polaków do aktywnego spędzania czasu i poznawania ciekawych miejsc swojego kraju. Jednocześnie ważnym aspektem działań blogerów jest wdrażanie idei zrównoważonego rozwoju poprzez angażowanie swoich czytelników i widzów do stosowania zasad zdrowego trybu życia i ograniczania negatywnego wpływu na środowisko.

Przyjmowanie zgłoszeń do udziału w konkursie trwa do 19.04.2024 r. do godziny 23:59:59.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie przez influencera minimum 3 000 obserwujących na dwóch kanałach społecznościowych (do wyboru: Facebook/Instagram/YouTube).

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. Aby przystąpić do pierwszego etapu Konkursu uczestnik musi na stronie https://mistrzostwablogerow.polska.travel/ wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz udzielić odpowiedzi na pytanie otwarte: „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać uczestnikiem Mistrzostw Vlogerów?”.

W etapie drugim, Polska Organizacja Turystyczna przypisze każdemu z szesnastu zakwalifikowanych influencerów województwo, które ten będzie reprezentować w ramach Mistrzostw. To moment, w którym uczestnicy wyruszą w Polskę, aby realizować i publikować swoje konkursowe materiały.

Każdy z szesnastu wybranych uczestników otrzyma wynagrodzenie w wysokości 5 000 zł, ponadto w tegorocznej edycji Mistrzostw organizator zaplanował Zadanie Dodatkowe, w którym uczestnicy będą mogli zdobyć 5 000 zł (w każdej kategorii). Dla laureatów konkursu organizator przewidział następujące nagrody pieniężne: 15 000 zł (I miejsce), 8 000 zł (II miejsce) oraz 5 000 zł (III miejsce).

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl