15.8 C
Skarżysko-Kamienna
czwartek, 23 maja, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeInne kategorieŚwiętokrzyskie stoisko na londyńskich targach

Świętokrzyskie stoisko na londyńskich targach

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Śliwki i wiśnie w czekoladzie, deski serów, miody, ryby z serca natury, wina i nalewki – to tylko część smakowitej świętokrzyskiej oferty podczas Targów Speciality&Fine Food Fair 2023, które dziś ruszyły  w Londynie. Na naszym regionalny stoisku prezentuje się 11 wystawców.

Rozpoczęła się gospodarcza misja wyjazdowa świętokrzyskich przedsiębiorców z branży spożywczo-przetwórczej do Londynu. Jej uczestnicy biorą udział w Targach Speciality&Fine Food Fair 2023, podczas których nasz region zaprasza na swoje stoisko promocyjne. Wydarzenie to skupia przedstawicieli branży spożywczej z całego świata.

Silną świętokrzyską ekipę podczas targów tworzą firmy: Vitalpol, MAT, Starmlecz, NATUR-VIT, Winnica Płochockich, BDG Izba Sp. z o.o., Purple Valley, TTCL, Megawita, Lyofarm oraz Sad Sandomierski. Dla 11 wystawców jest to znakomita okazja dotarcia do nowych klientów, zbudowania relacji biznesowych oraz prezentacji swoich oryginalnych wyrobów. A jest się naprawdę czym pochwalić, bowiem oferta świętokrzyskiego stoiska jest niezwykle różnorodna i smakowita. Znalazły się tu m.in. ryby z serca natury, biopaprykarze, śliwki i wiśnie w czekoladzie, herbaty i kawy, mięta pińczowska, sery, jabłka, krówki, miody, powidła, ketchupy, nalewki i wina, soki, ogórki kiszone, fasola oraz liofilizat kolagenu.

Ważnym punktem misji będzie spotkanie w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Londynie, które zaplanowano na środę, 13 września. To instytucja doradcza, która jest pierwszym punktem kontaktu dla eksporterów i inwestorów, wspiera promocję polskich marek na rynku brytyjskim oraz pomaga przedsiębiorcom w wyborze optymalnej ścieżki ekspansji za granicą. Współpraca z PAIH będzie więc dla naszych wystawców szansą na efektywne wejście na brytyjski rynek.

Misja wyjazdowa do Londynu realizowana jest w ramach projektu Świętokrzyskie – hard to pronounce, easy to do business in współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego  na lata 2014-2020.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl