20.3 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 23 lipca, 2024

507-145-748

Strona głównaSpółdzielnia Mieszkaniowa. Będzie interwencja Radia Kielce!

Spółdzielnia Mieszkaniowa. Będzie interwencja Radia Kielce!

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Rozgłośnia zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w transmitowanym na żywo programie interwencyjnym. Teren przy bloku przy Lotniczej 4 będzie areną rozmów o problemie mieszkańców, jakim jest Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Problemy były i będą

Problemy, jakie swoim mieszkańcom sprowadza Spółdzielnia Mieszkaniowa, stają się coraz głośniejsze. W tym roku miejski dostawca ciepła, firma Celsium, nie czekała do pierwszych problemów z płatnościami. Tak było w poprzednich latach, gdy w środku zimy dochodziło do odcinania dostaw ciepła. Teraz, jeszcze zanim zaczął się sezon grzewczy, Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz jej mieszkańcy dostali ostrzeżenie o ponownie nadchodzących problemach, jakie ich spotkają tej zimy. Okazuje się bowiem, że nadal są nieuregulowane rachunki za dostawy ciepła, a jego dostawca jest nie w sosie.

Skala złego

I ciężko się dziwić, ponieważ coroczne przepychanki, apele i zamieszanie, są przyjmowane przez mieszkańców miasta z uczuciem zażenowania. Sama spółdzielnia, jak i to, co się w niej dzieje, jest niepokojące od lat 90. Jednak wystarczy tylko nadstawić ucha, aby rozwiać mgłę tajemnicy i usłyszeć od zwykłych skarżyszczan, o skali złych procederów.

Interwencja Radia Kielce

Wszyscy, którzy chcieliby zabrać głos w sprawie Spółdzielni Mieszkaniowej, będą mogli wziąć udział w transmitowanym na żywo programie interwencyjnym Radia Kielce. Rozpocznie się on o godzinie 16:30 pod blokiem przy ul. Lotniczej 4. Audycji będzie można posłuchać na stronie Radia Kielce www.radiokielce.pl lub nastawiając radioodbiorniki na 101,4 FM.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Mateusz Kuna
Mateusz Kuna
Redaktor naczelny wSkarzysku.pl | e-mail: mateusz.kuna@wskarzysku.pl

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl