6.6 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 23 kwietnia, 2024

507-145-748

Strona głównaSkarżyszczanin Miłosz Kruk zwyciężył pierwszą zawodową walkę

Skarżyszczanin Miłosz Kruk zwyciężył pierwszą zawodową walkę

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Skarżyszczanin Miłosz Kruk wygrał swoją pierwszą zawodową walkę na Gali TFL 27 w Końskich. Kolejna Gala Sztuk Walki TFL odbędzie się 7 października w Skarżysku-Kamiennej. Zapowiada się wielkie sportowe show. Swoją walkę, przy wsparciu kibiców w rodzinnym mieście, stoczy między innymi Miłosz Kruk.

Gala TFL 27 odbywała się 29 lipca w Końskich. Wydarzenie przyciągnęło fanów sportów walki z całego regionu i spoza niego. Nie zabrakło kibiców ze Skarżyska-Kamiennej, a to za sprawą zawodników z naszego miasta związanych z Akademią Holistyczną, którzy pojawili się na wydarzeniu jako zawodnicy. Skarżyszczanin Krzysztof Ogłoza stoczył walkę z Pawłem Nowaczyńskim i chociaż nie udało mu się wygrać, już zapowiada przygotowania do kolejnych walk.

Swoją pierwszą zawodową walkę stoczył również Miłosz Kruk (aktualny mistrza angielskiej organizacji KCC, SEMI PRO). Miłosz wygrał ze swoim rywalem Sebastianem Świstakiem w ekspresowym tempie, stosując duszenie gilotynowe w 30 sekundzie pierwszej rundy. Wśród gratulacji dla Miłosza nie zabrakło tych od prezydenta Skarżyska-Kamiennej, Konrada Kröniga i zastępcy prezydenta Andrzeja Brzezińskiego, którzy śledzili wszystkie walki wieczoru.

Relację można obejrzeć w witrynie tfl-mma.pl Wydarzenie dało przedsmak tego, co jesienią odbędzie się w Skarżysku-Kamiennej. Ponadto na gali w Skarżysku obejrzymy dwóch innych reprezentantów miasta oraz trzech zawodników z najlepszych klubów województwa świętokrzyskiego, toczących swoje pojedynki w formule MMA, K1 oraz boks w profesjonalnym oktagonie. Nie zabraknie zawodników z Polski i Europy!

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl