16.4 C
Skarżysko-Kamienna
czwartek, 23 maja, 2024

507-145-748

Strona głównaInne kategoriePracaRegionalne Targi Pracy ,,Polska-Ukraina” w Skarżysku-Kamiennej. Zapraszamy 31 marca

Regionalne Targi Pracy ,,Polska-Ukraina” w Skarżysku-Kamiennej. Zapraszamy 31 marca

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Atrakcyjne oferty pracy, szkoleń zawodowych, bezpłatne warsztaty z zakresu metod poszukiwania pracy – to tylko niektóre atrakcje, jakie już wkrótce będą dostępne na Regionalnych Targach Pracy, które odbędą się 31 marca 2023 roku w Skarżysku-Kamiennej. Wydarzenie organizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach we współpracy z Powiatowymi Urzędami Pracy: w Skarżysku-Kamiennej, Końskich oraz Szydłowcu. Partnerem inicjatywy jest starosta skarżyski Artur Berus, który objął Targi swoim patronatem honorowym.

Regionalne Targi Pracy są częścią partnerskiego projektu pn. „Świętokrzyskie dla Ukrainy” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Wydarzenie jest odpowiedzią na potrzeby cudzoziemców (szczególnie uchodźców z Ukrainy) oraz polskich pracodawców zainteresowanych ich zatrudnieniem. Ciekawe propozycje znajdą również mieszkańcy miasta i powiatu skarżyskiego oraz wszyscy odwiedzający Targi, na których czeka kilkaset ofert zatrudnienia i aktywizacji zawodowej.

W strefie doradczej będzie można skorzystać z bezpłatnych, profesjonalnych porad doradców zawodowych i psychologów. Zostaną zorganizowane również stoiska informacyjne na temat uzyskania pomocy finansowej, rzeczowej oferowanej przez różne podmioty i instytucje. Nie zabraknie strefy zabaw dla dzieci. Na odwiedzających czeka bezpłatny parking.

Wstęp na Regionalne Targi Pracy jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału w warsztatach poszukiwania pracy pod nr tel. 41 36 41 638; 41 36 41 610; 41 36 41 611, mailowo na adres ciz@wup.kielce.pl, messenger: https://www.facebook.com/wupkielce. Liczba osób mogących wziąć udział warsztatach jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Data i miejsce: 31 marca 2023 r., godz. 11:00-15:00, II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Skarżysku-Kamiennej, aleja J. Piłsudskiego 50.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl