22.3 C
Skarżysko-Kamienna
sobota, 22 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeKronika policyjnaPoszukiwany w rękach Ostrowieckiej policji

Poszukiwany w rękach Ostrowieckiej policji

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionej doby zatrzymali 3 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu ostrowieckiego w wieku od 39 do 46 lat. Najdłużej w więziennej celi spędzi 42-latek, który za kradzież z włamaniem musi „odpokutować” karę 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Wczoraj dzięki poczynionym ustaleniom w ręce policjantów z ostrowieckiej komendy wpadły trzy osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Jako pierwszy z wolnością na 15 dni pożegnał się 39-letni ostrowczanin. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy Ostrowcu Świętokrzyskim, za jazdę w stanie nietrzeźwości. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 46-latek. Jak ustalili funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kunowie, był on poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową Białystok w celu ustalenia miejsca pobytu. Po czynnościach procesowych został on zwolniony. Trzecim zatrzymanym był 42-latek. Ostrowczanin musi „odpokutować” karę 3 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Był on poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą osób poszukiwanych. Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem Internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

Opr. EW

Źródło: KPP w  Ostrowcu Świętokrzyskim

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl