12.7 C
Skarżysko-Kamienna
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeKronika policyjnaPOSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZATRZYMANY W POWIECIE ZIELONOGÓRSKIM

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZATRZYMANY W POWIECIE ZIELONOGÓRSKIM

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Kryminalni skarżyskiej komendy, w Sulechowie w powiecie zielonogórskim zatrzymali poszukiwanego listem gończym 37-latka. W trakcie czynności okazało się, że zatrzymany posiada przy sobie środki odurzające w ilości blisko 10 gramów, a razem z nim jest kolejny poszukiwany.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej w mijającym tygodniu prowadzili szeroko zakrojone działania na terenie powiatu zielonogórskiego. Ustalili, że 37-latek poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Skarżysku-Kamiennej za przestępstwa narkotykowe może przebywać w delegacji. W środowy poranek wspólnie z policjantami komisariatu w Sulechowie skarżyscy stróże prawa udali się na teren magazynu jednej z firm. Policjanci zapoznali się z listą obecności pracowników potwierdzając obecność poszukiwanego listem gończym.

Jednak okazało się, że na liście nie tylko ta osoba jest w zainteresowaniu skarżyskich kryminalnych. Spostrzegli oni dane 36-latka poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Skarżysku-Kamiennej za przestępstwa przeciwko mieniu. Skarżyscy policjanci dokonali sprawnego zatrzymania obu mężczyzn. Pierwszy z nich – 37-latek spędzi kolejne 2 miesiące w więziennej celi, a dodatkowo odpowie za posiadanie blisko 10 gramów środków odurzających prawdopodobnie amfetaminy ujawnionych w trakcie czynności. Drugi z zatrzymanych podzielił los kompana z delegacji, choć do celi trafi na dwa tygodnie.

Opr. ASŁ

Źródło: KPP Skarżysko-Kamienna

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl