20.7 C
Skarżysko-Kamienna
sobota, 22 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeKronika policyjnaPonad ćwierć kilograma amfetaminy w domu skarżyszczanina

Ponad ćwierć kilograma amfetaminy w domu skarżyszczanina

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Widmo nawet dziesięciu lat więzienia zawisło nad głową zatrzymanego wczoraj mieszkańca Skarżyska – Kamiennej. 25-latek podejrzewany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni znaleźli w jego mieszkaniu prawie 300 gramów amfetaminy i 50 gramów marihuany.

Porównując bilans zysków i strat wynikających z narkotykowego procederu, bez wątpienia niewspółmiernie zawsze wyższe są straty. Złudna i krótka zabawa kończy się zwykle utratą zdrowia, pieniędzy, rozpaczą bliskich i w końcu karą więzienia za posiadanie lub udostępnianie narkotyków. Mimo wielu ostrzeżeń młodzi ludzie wciąż jednak brną w ślepy zaułek. Kolejnym przykładem jest 25-latek ze Skarżyska – Kamiennej.

Od pewnego czasu miejscowi kryminalni mieli podejrzenia, że może trudnić się nielegalnym narkotykowym procederem. We wtorkowy wieczór „odwiedzili” jego mieszkanie i potwierdzili swoje przypuszczenia. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli 290 gramów białego proszku, ponad 50 gramów suszu roślinnego i 2 tabletki. Po wstępnym badaniu środki okazały się amfetaminą, marihuaną i extasy. Młody skarżyszczanin trafił do celi policyjnego aresztu, a narkotyki do laboratorium.

W środę zatrzymany został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Dziś skarżyski sąd zdecyduje o dalszym jego losie. Za posiadanie znacznej ilości substancji odurzających lub psychotropowych grozi nawet dziesięć  lat więzienia.

Opr. JG

Źródło: KPP w Skarżysku – Kamiennej

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl