8.8 C
Skarżysko-Kamienna
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

507-145-748

Nietrzeźwi za kierownicą

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Trzech kierujących pod wpływem alkoholu zatrzymali policjanci podczas minionego weekendu na opatowskich drogach. Dwóch z nich kierowało samochodami osobowymi. Natomiast niechlubny rekordzista, który wydmuchał 3,6 promila alkoholu, jechał rowerem. Cała trójka stanie przed sądem.

Nierozsądni kierujący to nadal codzienność na polskich drogach. Tylko podczas minionego weekendu w powiecie opatowskim zatrzymani zostali trzej mężczyźni, którzy podjęli się kierowania pojazdami pod wpływem alkoholu. Pierwszy z nich „wpadł” już w piątek. 33-letni mieszkaniec gminy Ożarów skontrolowany został w Przybysławicach. Mężczyzna kierował audi, mając w organizmie 0,8 promila alkoholu. Kolejny skontrolowany został w Lipniku.

W tym przypadku 52-latek z gminy Lipnik kierował volkswagenem, mając w organizmie 0,6 promila alkoholu. Ci mężczyźni stracili już swoje prawa jazdy. Grozi im do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysokie kary finansowe. Trzeci, 41-letni mieszkaniec gminy Tarłów, wybrał się na przejażdżkę rowerem. Skontrolowany został w Teofilowie. Badanie alkomatem wykazało 3,6 promila alkoholu w jego organizmie. Ten mężczyzna również stanie przed sądem. Musi liczyć się z wysoką grzywną.

Opr. KCW

Źródło: KPP w Opatowie

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl