9.9 C
Skarżysko-Kamienna
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

507-145-748

Strona głównaMistrzostwa świata w bilarda odbędą się w Świętokrzyskim

Mistrzostwa świata w bilarda odbędą się w Świętokrzyskim

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Od 1 do 5 lutego br. w Targach Kielce trwać będą Mistrzostwa Świata w Bilard 9-bil, organizowane przez Polski Związek Bilardowy. To jedna z najważniejszych w sporcie bilardowym imprez, w której udział weźmie 128 najlepszych zawodników z sześciu kontynentów, wyłonionych z całorocznych turniejów pucharu świata i mistrzostw kontynentalnych.

Do gry w ramach mistrzostw przystąpią najlepsi z najlepszych w tej dyscyplinie sportowej, a wśród nich obecnych będzie aż dwunastu reprezentantów Polski. Samo województwo świętokrzyskie reprezentowane będzie przez trzech zawodników klubu NOSAN Kielce – Karola Skowerskiego, Tomasza Kapłana i Sebastiana Batkowskiego.

– Cieszymy się bardzo, że stolica województwa świętokrzyskiego w kolejnej dyscyplinie sportowej stanie się ośrodkiem, kojarzonym ze sportem na światowym poziomie, że będziemy gościć najlepszych reprezentantów bilarda – powiedział marszałek województwa Andrzej Bętkowski. – Mamy nadzieję, że ich wrażenia z pobytu w regionie będą pozytywne, a za pośrednictwem transmisji z wydarzenia urok ziemi świętokrzyskiej będzie zaprezentowany w najdalszych zakątkach – dodał marszałek.

Mistrzostwa świata w bilard

Jednym z elementów promocji województwa świętokrzyskiego jest reklama z wykorzystaniem dostępnych narzędzi marketingu sportowego. Transmisja na żywo z mistrzostw będzie nadawana do kilkudziesięciu krajów. Sygnał telewizyjny trafi do stacji telewizyjnych oraz największych platform streamingowych, takich jak Sky Sports, DAZN, Foxtel, czy obecne w Polsce Viaplay, co jest gwarantem dotarcia transmisji z mistrzostw do niemal każdego zakątka świata.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl