20.3 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 23 lipca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeSpołeczeństwoMariusz Bodo: nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka

Mariusz Bodo: nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Zrzutka zainicjowana przez radnego Mariusza Bodo zebrała prawie 4000 zł. Tym samym radni PiS ze Skarżyska-Kamiennej zafundowali w swoim mieście nowy sprzęt nagłaśniający dla ośrodka opiekuńczo-wychowawczego „Przystań”.

Radni zdając sobie sprawę z tego, jak ważna jest ta instytucja, postanowili wesprzeć ją finansowo, aby zapewnić dzieciom lepsze warunki.

– Co roku w okresie świątecznym staramy się zrobić coś szlachetnego. W tym roku uznaliśmy, że nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka, dlatego skontaktowaliśmy się z dyrektorem „Przystani” Rafałem Miernikiem i ustaliliśmy, jakie są potrzeby. – mówi nam Mariusz Bodo.

Piotr Brzeziński, Artur Mazurkiewicz i Mariusz Bodo przekazują zakupiony sprzęt dzieciom, dyrektorowi i opiekunom z ośrodka “Przystań”. fot. M.K.

„Przystań” to miejsce, w którym dzieci do osiągnięcia dorosłości, często pozbawione opieki rodzicielskiej, z różnymi problemami rodzinnymi, mogą znaleźć bezpieczny i ciepły dom. Tam też dostają one wsparcie w rozwoju swoich umiejętności oraz w nauce. Dzięki ciężkiej pracy wychowawców i opiekunów, dzieci mogą tu odnaleźć spokój i bezpieczeństwo.

Ufundowane przez radnych nagłośnienie marki Sony, JBL, Novox, dwóm ekranom oraz uchwytom do projektora, które ufundowali radni miasta Skarżyska-Kamiennej, dzieci będą mogły uczestniczyć w różnych aktywnościach, które rozwiną ich talenty, ale też pozwolą spędzić miło czas.

Akcję wsparli radni miejscy i powiatowi: Mariusz Bodo, Renata Bilska, Piotr Brzeziński, Piotr Janowski, Artur Mazurkiewicz, Stanisław Grzesiak, Krzysztof Randla oraz dyrektor Muzeum Wsi Kieleckiej, historyk, Tadeusz Sikora.  

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Mateusz Kuna
Mateusz Kuna
Redaktor naczelny wSkarzysku.pl | e-mail: mateusz.kuna@wskarzysku.pl

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl