17.1 C
Skarżysko-Kamienna
piątek, 14 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeKronika policyjnaHulaj dusza, piekła nie ma!?

Hulaj dusza, piekła nie ma!?

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Słono zapłaci za bezmyślność pewien 21-letni mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej. Najpierw uszkodził dwa samochody, a potem zakończył przejażdżkę w przydrożnym rowie. W organizmie miał ponad półtora promila alkoholu, a prowadzone przez niego auto nie miało wykupionej polisy OC.

W piątek przed godziną 23:00 skarżyscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że z parkingu w pobliżu Miejskiego Centrum Kultury wyjechała skoda, za której kierownicą siedzi najpewniej nietrzeźwy kierujący. Wyjeżdżając, mężczyzna uszkodził dwa zaparkowane samochody i odjechał w kierunku ulicy Piłsudskiego. We wskazany rejon zostały skierowane policyjne radiowozy. Chwilę po tym, funkcjonariusze otrzymali sygnał, że ta sama skoda znajduje się w przydrożnym rowie na ulicy Warszawskiej.

Tam mundurowi zastali 21-letniego mieszkańca miasta, który okazał się kierowcą czeskiego auta. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości młodego mężczyzny. W jego organizmie było ponad półtora promila alkoholu. Dodatkowo samochód nie miał obowiązkowej polisy OC. 21-latek stracił prawo jazdy i w celu wytrzeźwienia trafił do celi policyjnego aresztu. Oprócz pokrycia kosztów naprawy uszkodzonych samochodów, grozi mu wysoka grzywna, sądowy zakaz prowadzania pojazdów mechanicznych i nawet dwuletnia odsiadka za kratami.­­­

Opr. JG

Źródło: KPP w Skarżysku – Kamiennej

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl