21.9 C
Skarżysko-Kamienna
poniedziałek, 20 maja, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacjeSkarżysko-KamiennaFirmy z powiatu skarżyskiego na MSPO

Firmy z powiatu skarżyskiego na MSPO

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

W Targach Kielce trwa XXXI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Wśród kilkuset wystawców, nie brakuje też firm z powiatu skarżyskiego. Swoją ofertę na targach prezentuje również Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej.

MSPO trwa od 5 do 8 września. Drugiego dnia targów stoiska skarżyskich firm odwiedzili: prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig oraz zastępca prezydenta miasta Andrzej Brzeziński.

– Wśród stoisk  polskich i światowych liderów branży obronnej, obecne są również firmy ze Skarżyska-Kamiennej, a także nasze Centrum Obsługi Inwestora. Uważam to za wielki sukces. Przypomnę, że przedsiębiorcy z naszego miasta mogą prezentować się na różnych imprezach wystawienniczych na preferencyjnych warunkach, dzięki porozumieniu, które zawarliśmy z Targami Kielce – mówi prezydent Konrad Krönig.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego jest największą w Polsce i jedną z trzech największych Europie imprez wystawienniczych branży zbrojeniowej. To okazja do prezentacji sprzętu wojskowego, ale także biznesowe spotkania i umowy zawierane pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych kontynentów.

W minionym roku Salon zgromadził 613 wystawców z 33 krajów świata. Na MSPO 2022 pojawiło się 25 tysięcy gości z całego świata, kolejne 10,5 tysiąca odwiedziło Dzień Otwarty.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl