20.1 C
Skarżysko-Kamienna
piątek, 14 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaInne kategorieFelietonCzarneccy byli bezkonkurencyjni na Biegu Kruka

Czarneccy byli bezkonkurencyjni na Biegu Kruka

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Lidia Czarnecka była pierwsza w biegu na 5 km w kat. kobiet, podobnie jak Rafał Czarnecki na tym samym dystansie mężczyzn. Na drugim miejscu w biegu na 11 km  uplasował się Kamil Czarnecki, który wygrał zarazem rywalizację w kat. służb mundurowych. W niedzielę, 28 maja w Suchedniowie odbył się bieg „Truchty na duktach, czyli Bieg na Kruku”. Wystartowało 129. zawodników.

Uczestnicy mieli do wyboru dystanse 5 i 11 kilometrów, była też trasa nordic walking o długości 5 kilometrów. Zawodników przywitał Piotr Fitas, nadleśniczy Nadleśnictwa Suchedniów, który jednocześnie zabytkowym, ponad pięćdziesięcioletnim starterem wypuszczał zawodników na trasę.

Na mecie z rąk pań z nadleśnictwa każdy z uczestników biegi otrzymał pamiątkowy medal oraz pakiet startowy. Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary i nagrody, które w imieniu organizatorów wręczali: Piotr Fitas, Dariusz Kowalik i Piotr Ziółkowski.

Nagrodzeni byli najszybsi zawodnicy z dystansów 5 i 11 kilometrów wśród kobiet i mężczyzn. Wyróżniono też najstarszych i najmłodszych zawodników oraz najlepszych zawodników służb mundurowych. Po dekoracji spośród wszystkich uczestników rozlosowano dodatkowe nagrody, których było aż 74. Dla wszystkich serwowano grochówkę i pieczone kiełbaski.

Organizatorem biegu było Nadleśnictwo Suchedniów wraz z KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów  i PulsLift UKS „Nike” Suchedniów. Bieg na Kruku wpisał się w obchody 100-lecia Lasów Państwowych, które będą obchodzone w przyszłym roku.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl