21.3 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 25 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaZ powiatuBliżynBliżyn: Pasowanie Krasnoludków

Bliżyn: Pasowanie Krasnoludków

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

26 października w Przedszkolu Niepublicznym w Bliżynie odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Do pasowania przystąpiły dzieci z grupy młodszej – „Krasnoludki”.

Do pasowania przystąpiły dzieci z grupy młodszej – „Krasnoludki”. W uroczystości brał także udział wójt-Mariusz Walachnia i dyrektor przedszkola- Izabela Sierko. Nie zabrakło także rodziców i wychowawców krasnoludków. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności i wiedzę, którą opanowały przez dwa miesiące edukacji. Nie zabrakło piosenek, tańców wierszyków i zagadek.


Uroczyste ślubowanie

Odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na przedszkolaka, którego dokonała dyrektor przedszkola. Dzieci otrzymały słodkie niespodzianki i dyplomy. Dostały także gratulacje i pochwały od wychowawców. Wójt gminy pogratulował przedszkolakom zdanego egzaminu i życzył powodzenia w pierwszym etapie edukacji, a także wręczył dzieciom słodkie upominki. Następnie odbył się poczęstunek, zabawa taneczna i animacje prowadzone przez wychowawców.

W roku szk. 2022/23 do grupy Krasnoludków uczęszczają: Mikołaj Adamczyk, Kacper Bąk, Julia Bednarczyk-Olejarz, Franciszek Bernat, Nikola Bernatek,  Daryna Chornii, Milan Dragan, Amelia Jankiewicz, Laura Jankiewicz, Łucja Jankiewicz, Hanna Konieczna, Julia Krzepkowska, Borys Kwaśniewski, Mateusz Majstrak, Wilhelm Mendera-Zięba, Zofia Młodawska, Gabriela Porada, Alicja Szymańska, Inka Świat, Antoni Żak. Opiekunami grupy młodszej są Monika Werens, Izabela Sierko i Ewa Dołowy.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl