22.3 C
Skarżysko-Kamienna
sobota, 22 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaSportPiłka RęcznaApel Talanta Dujshebaeva: Nie straćmy tego, co mamy w Kielcach!

Apel Talanta Dujshebaeva: Nie straćmy tego, co mamy w Kielcach!

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Po ostatnim meczu drużyny Łomża Industria Kielce w 2022 roku trener Talant Dujshebaev zwrócił się z apelem do władz miasta, regionu, sponsorów, dziennikarzy i kibiców. “Chcę zostać w Kielcach i pracować tutaj do emerytury! Nie straćmy tego, co razem zbudowaliśmy” – mówi szkoleniowiec. 

Poniżej pełna treść apelu trenera Talanta Dujshebaeva:

Chcę zostać w Kielcach i proszę, żeby wszyscy – miasto z prezydentem Bogdanem Wentą na czele, politycy, sponsorzy, dziennikarze – pomogli naszemu klubowi, jak tylko mogą. To, co razem przeżyliśmy i osiągnęliśmy, to duma dla każdego Polaka, każdego mieszkańca regionu i każdego kielczanina. Kiedy dzwonią do mnie z Santander lub Ciudad Real, gdzie kiedyś były wielkie kluby, z którymi wygrywałem Ligę Mistrzów, za każdym razem powtarzają, że bardzo żałują, że ich już nie ma. Dziś zrobiliby wszystko, żeby wrócić do starych czasów. I w Kielcach też będziemy żałować, jeśli stracimy to, co mamy. Wszyscy nasi zawodnicy mają oferty z najlepszych klubów, ja także nie narzekam na brak propozycji. Mimo to, nigdy nie mówiliśmy o pieniądzach, bo trzymamy się razem. Wspólnie stworzyliśmy niesamowitą drużynę, która przez najbliższe siedem czy osiem lat może walczyć o FINAL4 Ligi Mistrzów i zwycięstwo w rozgrywkach. Wierzę, że jesteśmy reprezentacją całego polskiego szczypiorniaka, regionu i miasta. To najlepsza możliwa reklama i duma. Bardzo nie chcę tego stracić, chcę tu dalej pracować i skończyć trenerską karierę w Kielcach! Zespół to moje dziecko, a wy wszyscy jesteście moją rodziną. Możemy się sprzeczać, ale na końcu zawsze jesteśmy razem.

Talant Dujshebaev — trener Łomży Industrii Kielce

My również, chociaż jesteśmy niewielką redakcją z miasta powiatowego, to dołączamy się do tego apelu. Łomża Industria Kielce to jedna z niewielu rzeczy, z których województwo może czuć dumę. I jedna z niewielu marek rozpoznawalnych w Europie. Nie straćmy tego…

Źródło i foto: Łomża Industria Kielce

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl