20.3 C
Skarżysko-Kamienna
wtorek, 23 lipca, 2024

507-145-748

Strona głównaInformacje28-latek „wpadł” podczas interwencji domowej

28-latek „wpadł” podczas interwencji domowej

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ostrowieckiej komendy zatrzymali poszukiwanego 28-latka. Mężczyzna „wpadł” podczas interwencji domowej na terenie jednej z posesji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Mężczyzna był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za uszkodzenie ciała.

Wczoraj około godziny 13.35 dyżurny ostrowieckiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że 28-letni mieszkaniec miasta potrzebuje pomocy. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna miał połknąć większą ilość tabletek. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Pod wskazanym adresem stróże prawa zastali 28-latka oraz jego matkę. Jak się okazało, mężczyzna miał pokłócić się ze swoją partnerką i chcąc zrobić jej na złość powiedział, że połknął tabletki, co nie polegało na prawdzie.

Podczas  legitymowania uczestników zdarzenia wyszło na jaw 28-latek jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak ustalili mundurowi mężczyzna w więziennej celi za uszkodzenie ciała ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości ostrowczanin, nie spodziewał się, że w takich okolicznościach „wpadnie” w ręce mundurowych. 28-latek trafił już do zakładu penitencjarnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl