22.3 C
Skarżysko-Kamienna
sobota, 22 czerwca, 2024

507-145-748

Strona głównaSportPiłka NożnaCzas decyzji. Wiemy, kto pokieruje Dzikami Skarżysko!

Czas decyzji. Wiemy, kto pokieruje Dzikami Skarżysko!

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Skarżyskie Dziki w swoim stylu, za pomocą fanpage’u na Facebooku, ogłosiły, kto z ławki trenerskiej w sezonie 2023/2024 będzie kierował zespołem.

Po fenomenalnym debiucie i awansie do A-klasy trener Arkadiusz Kądziela ogłosił po ostatnim meczu sezonu, że opuszcza ławkę trenerską Dzików. Dziś dowiedzieliśmy się, kto będzie trenował piłkarzy w nadchodzącym sezonie. Będą to skarżyszczanie Cezary Nowak i Łukasz Kądziela — brat Arkadiusza Kądzieli.

Obydwoje od lat są związani ze skarżyską piłką nożną. Łukasz Kądziela jest doskonale znany piłkarzom i sympatykom Dzików. Wraz z bratem i ojcem pracował przy powstawaniu klubu. Mieszka w Majkowie i jest radnym gminy Skarżysko Kościelne. Od 2021 roku posiada uprawnienia trenerskie UEFA Grassroots C, a aktualnie jest w trakcie kursu UEFA B, który niedługo zakończy egzaminem. Jest wychowankiem skarżyskiego Granatu, w którym zaliczył wszystkie szczeble rozgrywek w zespołach młodzieżowych. Występował również w pierwszym zespole Granatu Skarżysko, później grał w Ruchu Skarżysko, z którym awansował do A klasy oraz w MKS Stąporków.

Natomiast Cezary Nowak to były piłkarz Granatu Skarżysko, związany z Piłkarską Akademią Skarżyska od 8 lat, posiada licencję trenerską UEFA Grassroots C. Jednocześnie jest trenerem kadry Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2011. Na początku 2023 roku został dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Skarżysku Kościelnym.

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Mateusz Kuna
Mateusz Kuna
Redaktor naczelny wSkarzysku.pl | e-mail: mateusz.kuna@wskarzysku.pl

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl